Get Adobe Flash player

Tarihçe:


Sasalia Mobilya, Önder Ticaret adı altında başladığı mobilya sektöründe gücünü arttırarak ve imalat alanını genişleterek 2006 senesi başında fabrikalaşmaya adım attı.

Sasalia Mobilya

Sasalia Mobilya

 

 

 

 

Sasalia, modern üretim modellerini benimsemiş ve müşterisinin her türlü ihtiyacını karşılamak üzerine oluşturduğu üretim anlayışı ile, kurulduğu günden beri sürekli yatırım halinde olmuş, müşterinin güvenini kazanmayı, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı, kaliteli ve sağlam ürünleri müşterilerine sunmayı her zaman ilke edinmiştir. Vasıflı mobilya tüketicisinin artan ve değişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına yatırım projelerini devam ettirmektedir.

 

Sasalia Mobilya

 

 

 

 

Bu anlayış, Sasalia’nın kuruluş aşamasında belirlenen misyonunda yatmaktadır.

Bu misyon;

“Piyasanın Vasıflı Mobilya İhtiyacını Karşılamak” olarak belirlenmiş ve şirket, kuruluşunu bu neden üzerine dayandırmış olup, makine parkurunu modern ve gelecekte doğabilecek ihtiyaçları karşılamak üzere konumlandırmıştır.

2006 yılının ikinci yarısında tamamiyle faaliyete geçen Sasalia Alüminyum’un misyonu ise “Piyasanın Vasıflı Alüminyum İhtiyacını Karşılamak” olarak belirlenmiştir.

Genel vizyonumuz “Mobilya sanayinde vasıflı mobilya sektörünün tercih edilen firması olmak” olarak belirlenmiştir.

 

Marka Stratejisi:


Sasalia Mobilya

 

 

 

Hızla gelişen dünyada ve değişen müşteri beklentilerinde uygun tasarım ve üretim yapmak. Kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda, ürün kalitemizi sürekli yükselterek müşteri memnuniyetini sağlamak, kalite politikamızdır.

Daima yüksek kalitede üretim yapmayı amaçlayan, sürekli gelişen teknoloji ile birlikte gelişmeyi kendine amaç ve ilke edinen firmamız için, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak ve kalite yönetim sistemi şartlarına uymak öncelikli görevimizdir.

Sasalia Mobilya

 

 

 

 

 

 

 

Kaliteli ürün ya da hizmet, rastlantıların değil, sistemli çalışmaların sonucudur.

Ülke ekonomisine katkıda bulunmak, yeni iş istihdamları oluşturmak, düşük maliyet ve yüksek kalitede üretim yapmak, kârlı ve verimli bir firma olmak, kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmek Misyonumuzdur.